Apie Šturmą

Junkis prie šimtų žmonių. Tapk Šturmo dalyviu.

„Šturmas” – tai pramoginės komandinės orientavimosi varžybos automobiliais, kurios reikalauja gebėjimo spręsti galvosūkius, planuoti maršrutą bei orientuotis mieste. „Šturmo“ dalyviai - žmonės, nusiteikę azartiškai, neįprastai bei smagiai praleisti savo savaitgalio vakarą draugų, kolegų arba šeimos kompanijoje. Norėdami sėkmingai pasirodyti „Šturmo“ varžybose tikrai neprivalote būti sportininkas, mokėti laipioti stogais ar išmanyti archeologiją. Neprivalote net greitai važiuoti automobiliu, nes „Šturmas“ - tai ne lenktynės, ir šiame žaidime laimi ne komandos, smarkiai spaudžiančios akseleratoriaus pedalą, o geriausiai sugebančios išspręsti organizatorių sukurtus galvosūkius bei suplanuoti optimaliausią maršrutą.

„Šturmas“ pritraukia šimtus žmonių kiekvieną vakarą, kai jis vyksta. Žmonės dalyvaujantys šiame orientavimosi žaidime ne tik patiria gausybę emocijų (adrenalino, azarto, džiaugsmo išsprendus galvosūkį), bet ir sužino bei atranda naujų, nežinomų miesto vietų bei sužino dar negirdėtų savo miesto paslapčių. Po kiekvienų varžybų, organizatoriai apdovanoja geriausiai pasirodžiusių komandų dešimtuką. Dalyviams įteikiami įdomūs bei vertingi renginio rėmėjų prizai.

Ko reikia norint dalyvauti Šturmo orientavimosi varžybose?

Viskas, ko reikia norint dalyvauti mūsų renginiuose, tai:

Na, ir nepamirškite svarbiausių ingredientų – sumanumo ir geros nuotaikos. Pažadame, su mumis liūdna nebūna!

Kaip užsiregistruoti ir dalyvauti „Šturmo“ varžybose?

Norėdami įsigyti bilietą, spauskite mygtuką „Registracija“ internetinės svetainės viršuje. Paspaudus mygtuką sekite instrukcijas.

Renginio bilietų vietoje įsigyti galimybės nebus.

Taip pat informuojame, jog kuo anksčiau įsigysite bilietą į „Šturmo“ varžybas, tuo didesnę nuolaidą gausite.

ĮMONĖMS

Kviečiame įmones pasinaudoti specialiais pasiūlymais. Siūlome įsigyti bilietus į „Šturmo“ pramogines orientavimosi varžybas su nuolaida. Norėdami sužinoti daugiau informacijos spauskite čia.