Informacija apie Šturmo orientacines varžybas automobiliais

Automobilių orientacinių varžybų „Šturmas“ organizatoriai rūpinasi savo renginio dalyvių turiningu, smagiu ir įsimintinu laisvalaikiu. Esame suorganizavę daugiau nei 100 viešų automobilių orientavimosi varžybų didžiausiuose Lietuvos miestuose. Mūsų varžybų tikslas – pakeisti nuobodžius savaitgalio vakarus azarto ir įspūdžių kupinais nuotykiais, smagiausiais iššūkiais ir vertingiausiais prizais.  Šios varžybos automobiliais skirtos visiems - ir mažiems, ir dideliems, ir sportiškiems, ir tingintiems, nes kiekvienas savo gebėjimais ir apsukrumu turi lygią galimybę laimėti. Norint laimėti Šturmo varžybose nereikia būti dideliu profesionalu ar sportininku, laipioti stogais ar turėti super galių - mūsų varžybas gali laimėti bet kas, tiesiog sugalvojęs sudalyvauti su draugų kompanija ir gerai sužaidęs varžybų metu. Kiekvienos mūsų orientacinės varžybos ir vis augantis dalyvių skaičius skatina mus judėti į priekį ir kaskart pasiūlyti Jums šį tą įdomaus ir verčiančio pagalvoti, šį tą naujo ir nematyto. 


Ko reikia norint žaisti?

  1. Automobilio. Jis bus naudojamas važiuoti nuo vienos užduoties iki kitos.

  2. Komandos. Komandą turi sudaryti bent 2 asmenys. Tai gali būti Jūsų draugai, šeimos nariai, kolegos ar kiti asmenys. Komandos dydis tikrai nėra pergalės garantas mūsų žaidimuose. 

  3. Išmanusis telefonas su interneto ryšiu, kamera. Rekomenduojama, kad telefonas būtų pilnai įkrautas prieš žaidimą. Užtenka vieno telefono, tačiau jeigu norite maksimalaus patogumo, rekomenduojame jį turėti kiekvienam komandos nariui, kad būtų patogiau skaityti užduotis.

 

Detali dalyvavimo instrukcija pasiekiama čia.
 

Kaip užsiregistruoti Šturmui?​

​Mūsų žaidimas - atviras visiems. Tai pirmiausia yra pramoga visiems, norintiems savo laisvalaikį praleisti įdomiau: tirinėjant miestą, sprendžiant galvosūkius ir bendradarbiaujant su savo komanda. ​Prieš žaidimą rekomenduojame perskaityti mūsų žaidimo taisykles.

Jeigu norite sužinoti, kada artimiausias mūsų renginys, spauskite čia

Jeigu turite papildomų klausimų - drąsiai susisiekite su mumis. :)