Šturmo orientacinių varžybų automobiliais 2020-2021 m. sezono finalas (2022.05.28)

Šturmo orientavimosi varžybų finalas - tai specialus renginys geriausioms komandoms iš visos Lietuvos. Šis renginys skirtas išsiaiškinti Šturmo orientacinių varžybų automobiliais sezono čempioną. Šis renginys nuo kitų renginių skiriasi tuo, jog jame dalyvauti gali tik geriausios kiekvieno Lietuvos miesto, kuriame vyksta Šturmas komandos. Šis žaidimas dar ypatingas ir tuo, jog renginio lokacija jau yra ne vienas konkretus miestas, o žaidimas vyksta visoje Lietuvoje. Žaidimas ypatingas ir savo sudetingumu, nes finalo varžybų trukmė - 12 valandų. Po renginio dalyvius linksminsime specialia ivakarine programa, kurios metu GYVAI priimsime apeliacijas bei įteiksime 5000 eurų vertės prizus TOP3 komandom. 

Kaip patekti į finalą?

Finale gali dalyvauti komandos, kurios yra geriausios savo mieste. Priklausomai nuo bendro komandų skaičiaus vidurkio mieste per sezoną, į finalą patenka 10 arba 5 komandos. Jeigu miesto vidutinis komandų skaičius per visus etapus yra daugiau negu 20, iš miesto patenka 10 komandų. Jeigu mieste vidutiniškai dalyvauja mažiau negu 20 komandų, iš miesto patenka 5 komandos.

Kaip skaičiuojami taškai?

Kiekvienose varžybose, komandos renka taškus. Šiuos taškus sudaro komandų surinkti taškai už užduotis bei laiko bonusas, kuris yra skiriamas už žaidime nepanaudotą laiką. Viso sezono žaidimų metu komandos siekia surinkti kuo didesnį taškų skaičių savo mieste. Į finalą kvietimus gauna 10 arba 5 komandos (priklausomai nuo komandų vidurkio mieste), kurios turi didžiausią 2 Šturmo žaidimų taškų sumą. 

Prizai

Finalo prizinį fondą sudaro 5000 eurų vertės prizinis fondas. Jį pasidalins trys geriausiai finale pasirodžiusios komandos. Visos kitos komandos yra apdovanojamos specialiais diplomais, pažyminčiais komandos dalyvavimą Šturmo finale bei specialiais medaliais. Šturmo organizatoriai pasilieka teisę didinti arba mažinti prizinį fondą tuo atveju, jeigu Šturmo sezono metu susirenka daugiau nei planuojama komandų. Šturmo orientavimosi varžybų organizatoriai pasilieka galimybę atšaukti sezoną kilus karantinui arba masisiškai pradėjus įvedinėti ribojimo priemones, kurios padarytų žaidimą nebeįmanomu žaisti. Tačiau mes viliamės, jog to daryti nereikės ir iš visų jėgų stengsimės sėkmingai pabaigti sezono ir prizinio fondo keitimas yra tik kritiniu atveju naudojama forma, nes nenorime nuliūdinti savo dalyvių. Ačiū už supratingumą. 

Dalyvavimo finale kaina

Dalyvavimo 2021-2022 m. finale kaina yra 70 eurų. Šiuo mokesčiu siekiame pagerinti renginio kokybę, aprūpinti dalyvius Šturmo atributika bei sukelti dar didesnį norą dalyviams varžytis dėl pagrindinio prizo. Šturmo finalinis žaidimas - renginys, kuris renginio organizatoriams yra pats sudėtingiausias, nes žaidimo trasa dažnu atveju yra apie 1000KM, renginio organizatoriai papildomai nuomoja įvairias patalpas ir įrangą renginio išpildymui. Taikant šį mokestį siekiame bent jau dalinai sumažinti renginio kaštus.