Šturmo orientacinių varžybų automobiliais 2020-2021 m. sezono finalas (2021.04.17)

Šturmo orientavimosi varžybų finalas - tai specialus renginys geriausioms komandoms iš visos Lietuvos. Šis renginys skirtas išsiaiškinti Šturmo orientacinių varžybų automobiliais sezono čempioną. Šis renginys nuo kitų renginių skiriasi tuo, jog jame dalyvauti gali tik geriausios kiekvieno Lietuvos miesto, kuriame vyksta Šturmas komandos. Šis žaidimas dar ypatingas ir tuo, jog renginio lokacija jau yra ne vienas konkretus miestas, o žaidimas vyksta visoje Lietuvoje. Žaidimas ypatingas ir savo sudetingumu, nes finalo varžybų 12 valandų. Po renginio dalyvius linksminsime specialia ir prabangia vakarine programa, kurios metu GYVAI priimsime apeliacijas bei įteiksime 3000 eurų vertės prizus TOP3 komandom. 

Kaip patekti į finalą?

Finale gali dalyvauti komandos, kurios yra geriausios savo mieste. Priklausomai nuo bendro komandų skaičiaus vidurkio mieste per sezoną, į finalą patenka 10 arba 5 komandos. Jeigu miesto vidutinis komandų skaičius per visus etapus yra daugiau negu 20, iš miesto patenka 10 komandų. Jeigu mieste vidutiniškai dalyvauja mažiau negu 20 komandų, iš miesto patenka 5 komandos.

Kaip skaičiuojami taškai?

Kiekvienose varžybose, komandos gauna įskaitinius taškus priklausomai nuo užimtos pozicijos. Jeigu komanda užima 1 vietą varžybose, ji gauna 25  taškus. Jeigu 10 vietą - 1 tašką. Visos sezono renginių metu komandos kaupia savo įskaitinius taškus ir į finalą patenka 10 arba 5 komandos, kurios turi didžiausią įskaitinių taškų sumą per 5 geriausius savo žaidimo etapus. Žemiau pateikiame lentelę, pagal kurią skaičiuojame įskaitinius taškus.

Prizai

Finalo prizinį fondą sudaro 3000 eurų vertės prizinis fondas. Jį pasidalins trys geriausiai finale pasirodžiusios komandos. Visos kitos komandos yra apdovanojamos specialiais diplomais, pažyminčiais komandos dalyvavimą Šturmo finale bei specialiais medaliais. Šturmo organizatoriai pasilieka teisę didinti prizinį fondą tuo atveju, jeigu Šturmo sezono metu susirenka daugiau nei planuojama komandų. 

Dalyvavimo finale kaina

Dalyvavimo 2020-2021 m. finale kaina yra 60 eurų. Šiuo mokesčiu siekiame pagerinti renginio kokybę, aprūpinti dalyvius Šturmo atributika bei sukelti dar didesnį norą dalyviams varžytis dėl pagrindinio prizo. Šturmo finalinis žaidimas - renginys, kuris renginio organizatoriams yra pats sudėtingiausias, nes žaidimo trasa dažnu atveju yra apie 1000KM, renginio organizatoriai papildomai nuomoja įvairias patalpas ir įrangą renginio išpildymui. Taikant šį mokestį siekiame bent jau dalinai sumažinti renginio kaštus. 

2017-2020 © ŠTURMAS. Visos teisės saugomos.
Naudodamiesi šia svetaine ir dalyvaudami renginiuose sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis.