Šturmo orientacinių varžybų automobiliais sezono finalas (2020.02.29)

Šturmo orientavimosi varžybų finalas - tai specialus renginys geriausioms komandoms iš visos Lietuvos. Šis renginys skirtas išsiaiškinti Šturmo orientacinių varžybų automobiliais žiemos sezono čempioną. Šis renginys nuo kitų renginių skiriasi tuo, jog jame dalyvavimas yra nemokamas*, tačiau komandos turi būti geriausios savo mieste, kad į jį patektų. Šis žaidimas ypatingas ir tuo, jog renginio lokacija jau yra ne vienas konkretus miestas, o visa Lietuva. Žaidimas ypatingas ir savo sudetingumu, nes finalo varžybų trukmė yra ne 3 valandos, o 12 valandų. Po renginio dalyvius linksminsime specialia ir prabangia vakarine programa, kurios metu GYVAI priimsime apeliacijas bei įteiksime 1000-1500 eurų vertės brangų prizą čempionui. 

Kaip patekti į finalą?

Finale gali dalyvauti komandos, kurios yra geriausios savo mieste. Priklausomai nuo bendro komandų skaičiaus vidurkio mieste per etapą, į finalą patenka 10 arba 5 komandos. Jeigu miesto vidutinis komandų skaičius per visus etapus yra daugiau negu 20, iš miesto patenka 10 komandų. Jeigu mieste dalyvauja vidutiniškai dalyvauja mažiau negu 20 komandų, iš miesto patenka 5 komandos.

Kaip skaičiuojami taškai?

Kiekvienose varžybose, komandos gauna įskaitinius taškus priklausomai nuo užimtos pozicijos. Jeigu komanda užima 1 vietą varžybose, ji gauna 25  taškus. Jeigu 10 vietą - 1 tašką. Visos žiemos renginių metu komandos kaupia savo įskaitinius taškus ir į finalą patenka 10 arba  5 komandos, kurios turi didžiausią įskaitinių taškų sumą per visą žiemos sezoną. Žemiau pateikiame lentelę, pagal kurią skaičiuojame įskaitinius taškus.

Prizai

Pagrindinis finalo yra 1000-1500 eurų vertės prizas, kurį laimi pirma komanda. Visos kitos komandos yra apdovanojimas specialiais diplomais, pažyminčiais komandos dalyvavimo Šturmo finale. Finalo metu apdovanosime TIK FINALO LAIMĖTOJĄ. ŽAIDIMO LAIMĖTOJAS LAIMI:

KAMADO PROFLAME EXPERT MAXI 55CM KEPSNINĖ SU PRIEDAIS
VERTĖ 800 EURŲ

Kelionė + dviejų naktų nakvynė 5 asmenims Gdansko mieste Lenkijoje!

Mes pasirūpiname Jūsų kelione pirmyn ir atgal bei žinoma, patogiu bei prabangiu viešbučiu! Kelionė numatoma balandžio mėnesį.

Dalyvavimo finale kaina

Dalyvavimo finale kaina yra nemokama. Plačiau apie finalo žaidimą čia. 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės elektroniniu paštu info@sturmas.lt

2017-2020 © ŠTURMAS. Visos teisės saugomos.
Naudodamiesi šia svetaine ir dalyvaudami renginiuose sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis.