„Šturmo“ įmonių lyga (šiuo metu tik Vilniuje ir Kaune)

Nuo šiol Šturmo orientacinės varžybos tapo patrauklios ir įmonėms bei jų darbuotojams. Pristatome Jums mūsų naują žaidimo variantą „Įmonių lyga“.

Kas tai yra?

Šturmo „Įmonių lyga“ - tai speciali varžybinė įskaita, kuri yra skirta įmonėms varžytis tarpusavyje. Įmonių lygos žaidėjai dalyvauja ir bendroje žaidimo įskaitoje, ir specialioje įmonių įskaitoje, kurią sudaro tik juridiniai asmenys. 

Kodėl dalyvauti apsimoka?

Mūsų varžybas kiekvienais metais sužaidžia 15000 asmenų Lietuvoje. Greičiausiai, Jūsų darbo kolektyve yra bent keletas žmonių, kurie yra žaidę pas mus arba yra mūsų pastovūs žaidėjai. Žemiau, pateiksime keletą argumentų, dėl ko apsimoka tapti įmonių lygos dalyviu:

  • Šturmas yra viena iš geriausių priemonių stiprinti kolektyvo bendradarbiavimą, nes viename ekipaže važiuojantiems asmenims tenka kartu spręsti užduotis, dėlioti maršrutą, kartu įvykdyti specialias misijas. Dažnu atveju, ekipaže važiuojantys žmonės įtraukia ir aplinkinius žmones, kad jie padėtų spręsti užduotis.

  • Šturmas yra puiki galimybė parodyti save visuomenei. Mūsų žaidimuose dalyvauja daug ir įvairių žmonių, kurie pastebėję Jūsų įmonę gali tapti Jūsų klientais, darbuotojais ar naujais kolegomis. Jeigu įmonės darbuotojai žaidžia Šturmą, tai reiškia, jog įmonė investuoja į savo darbuotojų laisvalaikį. Tad galima sakyti, jog įmonės dalyvavimas Šturme įmonės prestižą visokeriopai keliantis faktorius.

  • Dalyvauti Šturme yra pigiau nei kurti atskirą privatų orientacinių renginį. 

  • Galiausiai - pats svarbiausias dalykas. Šturmas yra smagu. Trys valandos azarto, adrenalino ir kokybiško laiko kiekvieną kartą, kai jis vyksta mūsų žaidimas. Už protingą kainą. 

Įmonės lygos dalyvio kaina

sonaro.png
21586785_1945675375715342_31882567358118

Vienkartinis bilietas dalyvauti vienai įmonės komandai kainuoja 50 eurų

Mėnesinė Šturmo įmonių lygos narystė su neribotu įmonės ekipažų skaičiumi - 200 eurų. (visi mėnesio Šturmai išskyrus „Black" renginį).

Norite įsigyti metinę narystę? Susisiekite su mumis, ir suderinsime abiems pusėms tinkamą kainą. 

Sudominome? Susisiekite su mumis. 

Jeigu norite įsigyti „Įmonių lygos“ bilietą ar narystę, susisiekite su mumis elektroniu paštu imones@sturmas.lt arba telefonu +37066166667.