Dėmesio! Dėl COVID-19 ir sugriežtinto karantino, Šturmo orientaciniai žaidimai pakeisti į Šturmo virtualius žaidimus, kurie žaidžiami tik būnant namuose. Plačiau apie tai čia.

PIRMĄ KARTĄ ŽAISI VIRTUALŲ ŠTURMĄ?

Jeigu skaitai šį puslapį, reiškia svarstai arba jau nusprendei prisijungti prie Šturmo žaidimų, kuriuos per metus išbando daugiau nei 15000 lietuvių. Tad nieko nelaukdami trumpai pasakysime svarbiausią informaciją. Jeigu galvoji, kad Šturmas tik ypatingiems žmonėms - labai klysti. Mūsų žaidimuose dalyvauja tiek vyrai, tiek moterys, tiek maži, tiek dideli, o viskas priklauso nuo komandos strategijos ir noro įveikti organizatorių sugalvotas užduotis. Viską skaityk žemiau, nes prie Šturmo gali prisijungti ir Tu!

KAS YRA VIRTUALUS ŠTURMAS?

Virtualus „Šturmas“  - tai nuotoliniu būdu laikinai (kol nebus sušvelninami karantino reikalavimai) organizuojamas virtualus žaidimas, kuriame kiekviena komanda gauna užduotis ir per tam tikrą numatytą laiko tarpą (3 valandas) turi teisingai atsakyti į kuo daugiau klausimų. Galvosūkių sprendimas, organizatorių sugalvotų užduočių įgyvendinimas savo namuose - tai yra virtualaus „Šturmo“ žaidimo esmė. Išsprendus užduotį, gausite užuominą/nuorodą, ką reikia daryti toliau - ar spręsti kitą užduotį, ar kažką padaryti namuose ir nusifotografuoti. Tai padarius nuotrauką įkelsite į mūsų žaidimo sistemą bei už užduotį gausite taškų. 

Virtualų žaidimą laimės ta komanda, kuri greičiausiai per numatytą laiko tarpą išspręs daugiausiai užduočių savo mieste. Už kiekvieną nepanaudotą minutę iki žaidimo galo gausite laiko bonusą - 1 tašką. 

Ką turiu padaryti iki žaidimo?

  • Surink komandą (dalyvių skaičius neribojamas);

  • Užregistruok komandą ir įsigyk bilietą;

  • Susijunk su savo komanda, patogiai įsitaisyk prie kompiuterio (priešingai nei orientaciniuose Šturmo žaidimuose, virtualiuose kompiuteris yra labai svarbus). Pasitikrink žaidimo sistemos veikimą ir prisijungimus duok savo komandos nariams. Žaidimo sistemą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos: ŽAIDIMO SISTEMA

  • Pradėk spręsti užduotis reikiamu metu - žaidimo dieną, lygiai 19:30 būk pasiruošęs pradėti žaisti virtualų Šturmą.

Ką svarbiausia žinoti prieš virtualų žaidimą?

​1) Visos užduotys yra skelbiamos tik žaidimo sistemoje. Ją pasiekti galite adresu https://zaisk.sturmas.lt;

2) Priklausomai nuo Jūsų paskutinio įkėlimo, mes fiksuosime laiko bonusą. 1 min - 1 taškas. Tad pasistenkite įkėlus visus žinomus atsakymus sistemoje neredaguoti kitų įkėlimų, jeigu tam nėra poreikio, nes sistema supras, jog jūs dar žaidžiate ir sumažins laiko bonusą. Laiko bonusas skaičiuojamas automatiškai;

3) Užduotis galite atlikti kokia norite tvarka - TAI YRA ŽAIDIMO ESMĖ;

4) BE REIKALO NETRUKDYKITE ORGANIZATORIŲ; Jeigu žaidime yra kliūtis, skaitykite taisykles ir remkitės jomis. Jeigu iškilo techninė problema, parašykite mums per Facebook į Šturmas paskyrą;

Žaidimo atsakymus siųskite tik į mūsų elektroninę sistemą. Jeigu atsitiktų taip, jog neveiktų žaidimo sistema, patikrinti sistemos statusą ir organizatorių komentarus šiame puslapyje:

Ką daryti po žaidimo?

Po žaidimų mes visi žiūrime tiesioginę transliaciją per Youtube, kurioje skelbiame teisingus atsakymus, dalinamės emocijomis ir linksmomis komandų nuotraukomis, atliekame apeliacijas, skelbiame žaidimo laimėtojus.

Šio vakaro metu apeliacijos yra svarbiausia vakaro dalis, galinti iš esmės pakeisti rezultatus. Mūsų žaidimai vienu metu vyksta daugelyje Lietuvos miesto ir mūsų užduočių vertintojai yra tokie pat žmonės kaip ir Jūs. Žinoma, jie instruktuoti, tačiau žmogiškos klaidos laikas nuo laiko įvyksta. Nuo varžybų pabaigos mes priimame dalyvių pretenzijas dėl neteisingai įvertintų užduočių. Jas siųskite per tą pačią žaidimo platformą, per kurią mums siuntėte atsakymus. Peržiūrėję Jūsų argumentą mes galime pakeisti sprendimą dėl Jūsų įkėlimo įvertinimo. Pasibaigus apeliacijų laikui, jų papildomai nepriimame. Taip pat pažymime, jog nevertiname apeliacijų, siųstų per kitus komunikacijos kanalus. Tai galime padaryti tik apeliaciją pateikus per žaidimo platformą. Apeliacijų laikotarpis yra 15 minučių po žaidimo pabaigos.

Tiesioginės transliacijos nuorodą rasite užbaigus žaidimą, žaidimo sistemoje.

Linkime gero laiko Šturmo virtualiuose žaidimuose ir tikimės, jog orientaciniai žaidimai greitai sugrįš!