top of page

PIRMĄ KARTĄ ŽAISI ŠTURMĄ?

Jeigu skaitai šį puslapį, reiškia svarstai arba jau nusprendei prisijungti prie Šturmo žaidimų, kuriuos per metus išbando daugiau nei 15000 lietuvių. Tad nieko nelaukdami trumpai pasakysime svarbiausią informaciją. Jeigu galvoji, kad Šturmas tik ypatingiems žmonėms - labai klysti. Mūsų žaidimuose dalyvauja tiek vyrai, tiek moterys, tiek maži, tiek dideli, o viskas priklauso nuo komandos strategijos ir noro įveikti organizatorių sugalvotas užduotis. Viską skaityk žemiau, nes prie Šturmo gali prisijungti ir Tu!

KAS YRA ŠTURMAS?

„Šturmas“  - tai pramoginis orientavimosi žaidimas automobiliais, kuriame kiekviena komanda gauna užduotis ir per tam tikrą numatytą laiko tarpą (3 valandas) turi įvykdyti kuo daugiau užduočių bei nusifotografuoti prie kuo daugiau skirtingų objektų. Šturmas labai panašus į orientacines varžybas, tačiau savo pobūdžiu nuo jų skiriasi. Galvosūkių sprendimas, organizatorių sugalvotų užduočių įgyvendinimas, naujų ir įdomių miesto vietų pažinimas - visa tai yra Šturmo žaidimo esmė. Išsprendus užduotį, gausite užuominą/nuorodą, kur reikia nuvažiuoti ir prie ko reikia nusifotografuoti. Tai padarius nuotrauką įkelsite į mūsų žaidimo sistemą bei už užduotį gausite taškų. 

Nors dar yra toks mitas, jog mūsų žaidimuose būtina viršyti greitį, tačiau to daryti visiškai nereikia, nes mūsų žaidime protingas maršrutas ir greitai išspręstos užduotis yra sėkmės garantas. Jeigu norite, į žaidimą galite įtraukti ir savo aplinkinius namuose, kurie padės greičiau išspręsti užduotis. 

Mūsų žaidimuose laimi tos komandos, kurios:

  1. Greičiausiai sprendžia užduotis;

  2. Susidėlioja geriausią užduočių įveikimo maršrutą;

  3. Gerai išmano žaidimo taisykles.

LIKO KLAUSIMŲ? PERŽIŪRĖK VIDEO IR VISKĄ SUPRASI!

Ką turiu padaryti iki žaidimo?

  • Surink komandą nuo 2 iki 5 žmonių (žaidėjų skaičius tik rekomenduotinas, nes komandos narių skaičiaus - neribojame.;

  • Užregistruok komandą ir įsigyk bilietą;

  • Pasikrauk išmaniuosųjį telefoną iki žaidimo ir turėk interneto ryšį žaidimo metu;

  • Žaidimą dieną, iš anksto pasitikrink žaidimo sistemos veikimą ir komandos prisijungimus duok savo komandos nariams. Žaidimo sistemą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos: ŽAIDIMO SISTEMA

  • Perskaityk žaidimo taisykles;

  • Startuok reikiamu metu - žaidimo dieną, lygiai 20:00 būk pasiruošęs pradėti žaisti Šturmą. Žaidimą galite pradėti sau patogioje miesto vietoje, išskyrus atvejus, kai žaidimas turi konkrečią numatytą starto vietą;

Techninės problemos žaidimo metu

​Daugiausiai nusiskundimų iš žaidėjų gauname tokiu atveju, kai mobilusis ryšys yra silpnas. Gavus klaidą „TimeOut“, perkraukite programėlę ir viskas turėtų veikti.

 

Jeigu atsitiktų taip, jog neveiktų žaidimo sistema ir dėl to kaltas nebūtų ryšys, patikrinti sistemos statusą ir organizatorių komentarus galite šiame puslapyje:

Ką daryti po žaidimo?

Apeliacijos yra svarbiausia vakaro dalis po žaidimo, galinti iš esmės pakeisti rezultatus. Mūsų žaidimai vienu metu vyksta daugelyje Lietuvos miesto ir mūsų užduočių vertintojai yra tokie pat žmonės kaip ir Jūs. Žinoma, jie instruktuoti, tačiau žmogiškos klaidos laikas nuo laiko įvyksta. Nuo varžybų pabaigos mes priimame dalyvių pretenzijas dėl neteisingai įvertintų užduočių. Jas siųskite per tą pačią žaidimo platformą, per kurią mums siuntėte atsakymus. Peržiūrėję Jūsų argumentą mes galime pakeisti sprendimą dėl Jūsų įkėlimo įvertinimo. Pasibaigus apeliacijų laikui, jų papildomai nepriimame. Taip pat pažymime, jog nevertiname apeliacijų, siųstų per kitus komunikacijos kanalus. Tai galime padaryti tik apeliaciją pateikus per žaidimo platformą. Apeliacijų laikotarpis yra 30 minučių po žaidimo pabaigos.

Tiesioginės transliacijos nuorodą rasite užbaigus žaidimą, žaidimo sistemoje.

Linkime gero laiko Šturmo orientacinėse varžybose automobiliais!

bottom of page