PIRMĄ KARTĄ ŽAISI ŠTURMĄ?

Jeigu skaitai šį puslapį, reiškia svarstai arba jau nusprendei prisijungti prie Šturmo žaidimų, kuriuos per metus išbando nuo 10000 iki 15000 lietuvių. Tad nieko nelaukdami trumpai pasakysime svarbiausią informaciją. Jeigu galvoji, kad Šturmas tik ypatingiems žmonėms - labai klysti. Mūsų žaidimuose dalyvauja tiek vyrai, tiek moterys, tiek maži, tiek dideli, o viskas priklauso nuo komandos strategijos ir noro įveikti organizatorių sugalvotas užduotis. Viską skaityk žemiau, nes prie Šturmo gali prisijungti ir Tu!

KAS YRA ŠTURMAS?

„Šturmas“  - tai pusiau realus, pusiau virtualus žaidimas, kuriame kiekviena komanda gauna užduotis ir per tam tikrą numatytą laiko tarpą (3 valandas) turi įvykdyti kuo daugiau užduočių bei aplankyti kuo daugiau skirtingų objektų. Galvosūkių sprendimas, organizatorių sugalvotų užduočių įgyvendinimas, naujų ir įdomių miesto vietų pažinimas - visa tai yra Šturmo žaidimo esmė. Išsprendus užduotį, gausite užuominą/nuorodą, kur reikia nuvažiuoti ir prie ko reikia nusifotografuoti. Tai padarius nuotrauką įkelsite į mūsų žaidimo sistemą bei už užduotį gausite taškų. Nors dar yra toks mitas, jog mūsų žaidimuose būtina viršyti greitį, tačiau to daryti visiškai nereikia, nes mūsų žaidime protingas maršrutas ir greitai išspręstos užduotis yra sėkmės garantas. Jeigu norite, į žaidimą galite įtraukti ir savo aplinkinius namuose, kurie padės greičiau išspręsti užduotis. 

Mūsų žaidimuose laimi tos komandos, kurios:

 1. Greičiausiai sprendžia užduotis;

 2. Susidėlioja geriausią užduočių įveikimo maršrutą;

 3. Gerai išmano žaidimo taisykles.

LIKO KLAUSIMŲ? PERŽIŪRĖK VIDEO IR VISKĄ SUPRASI!

Ką turiu padaryti iki žaidimo?

 • Surink komandą nuo 2 iki 5 žmonių; (viršutinė dalyvių riba neribojama)

 • Užregistruok komandą ir įsigyk bilietą;

 • Pasikrauk išmaniuosius telefonus iki žaidimo ir turėk interneto ryšį žaidimo metu;

 • Žaidimą dieną, iš anksto pasitikrink žaidimo sistemos veikimą ir prisijungimus duok savo komandos nariams. Žaidimo sistemą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos: ŽAIDIMO SISTEMA

 • Startuok reikiamu metu - žaidimo dieną, lygiai 19:30 būk pasiruošęs pradėti žaisti Šturmą.

Ką svarbiausia žinoti prieš varžybas?

 • Gerai perskaitykite žaidimo taisykles, nes tada žinosite svarbiausias žaidimo taisykles, pvz.: visur turi fotografuotis tas pats žmogus.

 • Visos užduotys yra skelbiamos tik žaidimo sistemoje

 • Priklausomai nuo Jūsų paskutinio įkėlimo, mes fiksuosime laiko bonusą. 1 min - 1 taškas. Tad pasistenkite įkėlus visus žinomus atsakymus sistemoje neredaguoti kitų įkėlimų, jeigu tam nėra poreikio, nes sistema supras, jog jūs dar žaidžiate ir sumažins laiko bonusą. Laiko bonusas skaičiuojamas automatiškai.

 • Užduotis galite atlikti kokia norite tvarka - TAI YRA ŽAIDIMO ESMĖ. 

 • BE REIKALO NETRUKDYKITE ORGANIZATORIŲ; Jeigu žaidime yra kliūtis, skaitykite taisykles ir remkitės jomis. Jeigu iškilo techninė problema, parašykite mums per Facebook į Šturmas paskyrą.

 • Jeigu nerandate objekto, visados jį pažymėkite kaip miną, tokiu atveju niekam neradus objekto gausite taškų. Nepamirškite, jog minų kiekis ribotas, tad dėkite šį statusą tik ant tų užduočių, kur tikrai nežinote. Plačiau apie minas galite pasiskaityti žaidimo taisyklėse.

Žaidimo atsakymus siųskite tik į mūsų elektroninę sistemą, nebent būtų paskelbtas AVARINIS ŽAIDIMAS. Jis skelbiamas tik tuo atveju, jeigu sistema yra nulaužiama, užpuolama įsibrovėlio. Nors tai pasitaiko labai retai, vis tiek turime tam būti pasiruošę. Jeigu atsitiktų taip, jog neveiktų žaidimo sistema, patikrinti sistemos statusą ir organizatorių komentarus šiame puslapyje:

Ką daryti po žaidimo?

Po žaidimų mes visi žiūrime tiesioginę transliaciją per Youtube,  kurioje skelbiame teisingus atsakymus, dalinamės emocijomis, atliekame apeliacijas, skelbiame lžaidimo laimėtojus.

Šio vakaro metu apeliacijos yra svarbiausia vakaro dalis, galinti iš esmės pakeisti rezultatus. Mūsų žaidimai vienu metu vyksta daugelyje Lietuvos miesto ir mūsų užduočių vertintojai yra tokie pat žmonės kaip ir Jūs. Žinoma, jie instruktuoti, tačiau žmogiškos klaidos laikas nuo laiko įvyksta. Nuo varžybų pabaigos mes priimame dalyvių pretenzijas dėl neteisingai įvertintų užduočių. Jas siųskite per tą pačią žaidimo platformą, per kurią mums siuntėte atsakymus. Peržiūrėję Jūsų argumentą mes galime pakeisti sprendimą dėl Jūsų įkėlimo įvertinimo. Pasibaigus apeliacijų laikui, jų papildomai nepriimame. Taip pat pažymime, jog nevertiname apeliacijų, siųstų per kitus komunikacijos kanalus. Tai galime padaryti tik apeliaciją pateikus per žaidimo platformą.

Tiesioginės transliacijos nuorodą rasite užbaigus žaidimą.

Linkime gero laiko Šturmo orientacinėse varžybose automobiliais!

2017-2020 © ŠTURMAS. Visos teisės saugomos.
Naudodamiesi šia svetaine ir dalyvaudami renginiuose sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis.