PIRMĄ KARTĄ ŽAISI ŠTURMĄ?

Jeigu skaitai šį puslapį, reiškia svarstai arba jau nusprendei prisijungti prie Šturmo žaidimų, kuriuos per metus išbando nuo 10000 iki 15000 lietuvių. Tad nieko nelaukdami trumpai pasakysime svarbiausią informaciją. Jeigu galvoji, kad Šturmas tik ypatingiems žmonėms - labai klysti. Mūsų žaidimuose dalyvauja tiek vyrai, tiek moterys, tiek maži, tiek dideli, o viskas priklauso nuo komandos strategijos ir noro įveikti organizatorių sugalvotas užduotis. Viską skaityk žemiau, nes prie Šturmo gali prisijungti ir Tu!

Ką turiu padaryti iki žaidimo?

 • Surink komandą nuo 2 iki 5 žmonių

 • Užregistruok komandą ir įsigyk bilietą

 • Pasikrauk išmaniuosius telefonus iki žaidimo ir turėk interneto ryšį

 • Startuok reikiamu metu - žaidimo dieną, lygiai 19:30.

Kokia yra Šturmo esmė?

Mūsų žaidimo esmė - tai kuo greičiau išspręsti užduotis ir aplankyti kuo daugiau objektų. Nors dar yra toks mitas, jog mūsų žaidimuose būtina viršyti greitį, tačiau to daryti visiškai nereikia, nes mūsų žaidime protingas maršrutas ir greitai išspręstos užduotis yra sėkmės garantas. Jeigu norite, į žaidimą galite įtraukti ir savo aplinkinius namuose, kurie padės greičiau išspręsti užduotis. 

Ką svarbiausia žinoti prieš varžybas?

 • Gerai perskaitykite žaidimo taisykles;

 • Visos užduotys yra skelbiamos tik žaidimo sistemoje

 • Nepamirškite, jog reikia paspausti mygtuką STABDYTI LAIKĄ, jeigu norite gauti laiko bonusą.

 • Užduotis galite atlikti kokia norite tvarka - TAI YRA ŽAIDIMO ESMĖ. 

 • Žaidimo atsakymus siųskite į mūsų elektroninę sistemą. 

 • BE REIKALO NETRUKDYKITE ORGANIZATORIŲ; Jeigu žaidime yra kliūtis, skaitykite taisykles ir remkitės jomis. Jeigu iškilo techninė problema, parašykite mums per Facebook į Šturmas paskyrą.

 • Jeigu nerandate objekto, visados jį pažymėkite kaip miną, tokiu atveju niekam neradus objekto gausite taškų.

Ką daryti po žaidimo?

Po žaidimų mes visi savo miestuose renkamės į vakarinę renginio dalį, kurioje skelbiame teisingus atsakymus, dalinamės emocijomis, atliekame apeliacijas, skelbiame laimėtojus.


Šio vakaro metu apeliacijos yra svarbiausia vakaro dalis, galinti iš esmės pakeisti rezultatus. Mūsų žaidimai vienu metu vyksta daugelyje Lietuvos miesto ir mūsų užduočių vertintojai yra tokie pat žmonės kaip ir Jūs. Žinoma, jie instruktuoti, tačiau žmogiškos klaidos laikas nuo laiko įvyksta. Nuo varžybų galo iki 23:30 mes priimame dalyvių pretenzijas dėl neteisingai įvertintų užduočių. Jas siųskite per tą pačią žaidimo platformą, per kurią mums siuntėte atsakymus. Peržiūrėję Jūsų argumentą mes galime pakeisti sprendimą dėl Jūsų įkėlimo įvertinimo. Nuo 23:30 siųstų pretenzijų mes nebevertiname. Taip pat pažymime, jog nevertiname apeliacijų, siųstų per kitus komunikacijos kanalus. Tai galime padaryti tik apeliaciją pateikus per žaidimo platformą.

Linkime gero laiko Šturmo orientacinėse varžybose automobiliais!

2017-2020 © ŠTURMAS. Visos teisės saugomos.
Naudodamiesi šia svetaine ir dalyvaudami renginiuose sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis.