top of page

Informacija naujokams


Norite unikalios pramogos, kur per kraštus liesis ne tik dalyvių juokas, bet ir adrenalinas bei azartas? Tuomet atsidūrėte ten, kur reikia, nes „Šturmas“ – tai pramoginis orientavimosi žaidimas automobiliais, kuriame kartu su draugų kompanija, kolegomis ar šeimos nariais patirsite nepamirštamų nuotykių. Ką veikti čia ras ir tie, kurie mėgsta logines užduotis, ir tie, kurie niekuomet nenustygsta vietoje, ir tie, kurie trokšta išskirtinės pramogos. Kitaip tariant, „Šturmui“ žaisti jums visiškai nebūtinas nei aukštojo mokslo diplomas, nei Olimpinių žaidynių aukso medalis!


„Šturmo“ principas paprastas – komandos gauna užduotis ir per tam tikrą laiką turi kuo daugiau jų įvykdyti, taip renkant taškus. Jūsų laukia įtraukiančios užduotys, kurių metu teks gerai pasukti galvą sprendžiant galvosūkius, ieškant objektų ir atrandant naujas, įdomias bei dar nematytas miesto vietas. „Šturmo“ žaidime nuobodžiauti neteks nei jau ne pirmą kartą dalyvaujančiam žaidėjui, nei visiškai „žaliam“ naujokui. Žaidimo sėkmę lemia komandinis darbas sprendžiant užduotis ir geriausiai sudėliotas užduočių įveikimo maršrutas. Žaidimą laimi ta komanda, kuri surenka daugiausiai taškų.

5 svarbiausi žaidimo žingsniai

  1. Surink komandą ir nusipirk bilietą. Optimaliausias komandos narių skaičius 3-5 žmonės. Surinkus komandą ją užregistruok ir nusipirk bilietą į žaidimą.

  2. Pasiruošk žaidimui. Žaidimo metu turėk pilnai įkrautą išmanųjį telefoną su interneto ryšiu ir automobilį.

  3. Spręsk užduotis ir susidėliok maršrutą. Kuo operatyviau išspręsite užduotis ir pagal jas susidėliosite efektyviausią maršrutą, tuo turėsite didesnį šansą pasiekti geriausių rezultatų.

  4. Rink objektus ir kelk į sistemą. Išsprendus galvosūkius sužinosite, kur reikia nuvažiuoti ir nusifotografuoti. Nuotraukas įkelsite į žaidimo sistemą ir už teisingai išspręstas užduotis gausite taškų.

  5. Užbaik žaidimą ir lauk rezultatų. Po žaidimo sužinosite rezultatus bei galėsite pamatyti, kaip reikėjo spręsti sunkiausias vakaro užduotis. Rezultatai atsiras po 1 valandos po žaidimo. 

 

„Šturmo“ žaidimo metu su savo komanda patirsite daug jaudinančių nuotykių, emocijų, bei puikiai ir įdomiai praleisite savo laiką. 

bottom of page