ŽAIDIMŲ PRIZAI

Po kiekvienų Šturmo varžybų apdovanojame 1-ą ir 10-ą vietas. Tad visai nesvarbu, kaip pasirodėte varžybose, stebėti žaidimo aptarimą verta visada, nes galbūt gausite prizų. 

pngtree-gold-trophy-icon-trophy-icon-win

Žaidimo laimėtojas

Kiekvieno miesto žaidimo laimėtojai gauna prizą, kurio vertė yra apie 100 eurų. Šio prizo vertę sudaro pats prizas, logistiniai kaštai, pakavimas, taurės vertė ir kt. kaštai, kurie yra tiesiogiai susiję su prizu. Į prizo vertę yra įskaičiuotas ir nemokamas dalyvavimas artimiausiame Šturmo žaidime. 

10 vietos laimėtojas

Kiekvieno miesto žaidimo 10 vietos laimėtojai gauna nemokamą dalyvavimą į artimiausią žaidimą.

Papildomos sąlygos

  • Visi laimėti prizai komandoms siunčiami registracijos metu nurodytam gavėjui ir adresui.

  • Komandos prizai nesumuojami, t.y jeigu mieste dalyvauja 10 komandų, ji gaus tik vieną prizą iš aukščiau minėtų dviejų. 

  • Organizatoriai pasilieka teisę keisti prizų dydį priklausomai nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus visoje Lietuvoje.

  • Organizatoriai pasilieka teisę vienašališkai be papildomo dalyvių informavimo sumažinti prizus, jeigu atsitiktų taip, jog surenkamas per mažas dalyvaujančių skaičius. Šis punktas galioja dėl COVID-19 situacijos. 

  • Jeigu mieste dalyvauja lygiai 10 komandų (arba mažiau), 10 vietai prizas nesuteikiamas, o 1 vieta apdovanojama tik prizais, kurie yra siunčiami į namus (nemokamo dalyvavimo bilietas kitam etapui nesuteikiamas).

  • Laimėti dalyvavimai artimiausiame Šturmo žaidime nėra perkeliami į kitą datą ir yra suteikiami tik artimiausiam žaidimui.

  • Organizatoriai turi teisę savo ruožtu sumažinti prizus, jeigu bendras dalyvaujančių komandų skaičius per reguliariaus žaidimo sezono etapą yra mažesnis nei 100. Nepriklausomai nuo etape dalyvaujančių komandų kiekio, rėmėjų prizų organizatoriai sumažinti negali.