ŽAIDIMŲ PRIZAI

Po kiekvienų Šturmo varžybų apdovanojame 1, 10 ir 20. Tad visai nesvarbu, kaip pasirodėte varžybose, sudalyvauti renginio vakarinėje dalyje apsimoka visada, nes galbūt gausite prizų. 

Žaidimo laimėtojas

Kiekvieno miesto žaidimo laimėtojai gauna prizą, kurio vertė yra apie 100 eurų. Šio prizo vertę sudaro pats prizas, logistiniai kaštai, pakavimas, taurės vertė ir kt. kaštai, kurie yra tiesiogiai susiję su prizu.

Komanda taip pat gauna net
25 įskaitinius taškus, kurie sumuojasi iki finalinio sezono žaidimo. 

10 vietos laimėtojas

Kiekvieno miesto žaidimo 10 vietos žaidėjai gauna prizą, kurio vertė nuo nuo 20 iki 40 eurų. 10 vietos laimėtojas taip pat gauna 1 įskaitinį tašką, kuris sumuojasi iki finalinio žaidimo ir padidina tikimybę patekti į finalą. 

20 vietos laimėtojas

20 vietą užėmusi komanda laimi prizą, kurio vertė 10-20 eurų. Tai būna smagūs paguodos prizai, kurie privers komandą pasistengti labiau kito žaidimo metu ;)

Papildomos sąlygos

  • Prizai atiduodami tik vakarinės programos metu. Prizų nelaikome ir nesaugome. Jeigu komandos, kuriai reikia įteikti prizą nėra, prizas atiduodamas kitai komandai. 

  • Komandos prizai nesumuojami, t.y jeigu mieste dalyvauja 10 komandų, ji gaus tik vieną prizą iš aukščiau minėtų dviejų. 

  • Organizatoriai pasilieka teisę keisti prizų dydį priklausomai nuo dalyvaujančių komandų skaičiaus visoje Lietuvoje.

  • Jeigu mieste nedalyvauja 20 komandų, 20 vietos prizas atitenka 10 vietos laimėtojui.

2017-2020 © ŠTURMAS. Visos teisės saugomos.
Naudodamiesi šia svetaine ir dalyvaudami renginiuose sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis.