DĖL COVID19 sugriežtinto karantino atsiradę pakeitimai

Sveikas, žaidėjau,​

Jeigu skaitai šį puslapį, turbūt Tave domina, kodėl Šturmas artimiausius etapus bus žaidžiamas iš namų ir kodėl tai nebe orientacinis žaidimas, o pilnai virtualus žaidimas žaidžiamas iš namų. Mes, žinodami, kad Tave kaip ir daugelį kitų ištikimų Šturmo žaidėjų kankins panašūs klausimai, atsakome į šiuos klausimas bei kitus, kurie greičiau gali kilti. 

Gruodžio 12 d. įvyko 8-asis šio sezono Šturmo etapas. Tai buvo etapas, kuriame buvo labiausiai suvaržytos žaidėjų galimybės dalyvauti, nes automobilyje turėjo būti ne daugiau nei dviejų skirtingų namų ūkių asmenys. Iš viso žaidime dalyvavo 141 komanda. Tai net 90 komandų mažiau nei septintame etape ir 109 mažiau nei šeštame etape. Šis akivaizdus dalyvaujančių komandų skaičiaus sumažėjimas puikiai įrodo, jog Šturmo žaidėjai dalyvauja žaidimuose iš skirtingų namų ūkių ir bent jau Sausio mėnesį, tokie žaidimai būtų elementariausiai yra nuostolingi (karantinas sugriežtėjo papildomai ir šiuo metu automobilyje ne darbo tikslais gali važiuoti tik vienas namų ūkis).

Nors ir esame pasirašę, jog sezoną atšauktume tik tuo atveju, jeigu du žaidimus dalyvaujančių komandų skaičius bus mažesnis nei 130, šiuo metu vėl pagriežtėjus apribojimams, žaidimas pilnai galimas tik dviems žmonėms būnant automobilyje. Tokie ribojimai sąlygotų tai, jog žaidimą pilnai žaisti iš esmės gali tik šeimos nariai ir dalyvaujančių komandų skaičius artimiausio žaidimo metu vėl drastiškai kristų.|

 

Dar sezono pradžioje, mes jau planavome antrąją koronaviruso bangą. Atsisakėme gyvų susitikimų prieš ir po žaidimo, investavome į transliacijas, kad galėtume tiesiogiai rodyti žaidimo aptarimą per YouTube. Sugriežtinus karantiną pradėjome riboti automobiliuose esančių žmonių kiekį. Trumpai tariant planavome, strategavome ir iš visos širdies vykdėme projektą taip, kad tik žaidimai tęstųsi ir žaidėjai turėtų galimybę sužaisti kuo daugiau etapų. Visą sezoną, žadėjome tiek sau, tiek Jums, kad kiek tik leis mūsų galimybės ir įstatymai, kapanosimės ir tęsime sezoną. Mes savo pažadą ir toliau tęsiam.
 

Atsižvelgiant į aukščiau paminėtas aplinkybes, po labai ilgų diskusijų kartu teisininkais, su visa komanda organizatorių komanda apie tai, kaip viską padaryti, pradėjome regėti šviesą tunelio gale. Tad mūsų sprendimas, bent jau artimiausiems žaidimams, kol nebus sušvelnintas šiuo metu galiojantis karantinas - PILNAI virtualus Šturmas, pritaikytas individualiai kiekvieno miesto žaidėjams. Pagal tai kaip viską kuriame - pilnai virtualūs Šturmo žaidimai yra bus ir yra puiki galimybė įdomiai praleisti laiką. Tai yra tos pačios 3 gero laiko valandos savo komandos apsuptyje. Pagal įstatymus, jeigu jie tik leis, kažkas galės namuose susimatyti ir spręsti kartu. O kažkam tai bus puiki galimybė pradėti naudotis Google Hangouts, Skype, Messenger, Zoom ar Microsoft Teams vaizdo programomis ir pasimatyti su seniai matytais draugais, kurie taps svarbia komandos dalimi. Tačiau svarbiausia, dabar atsakysime ką tai reiškia žaidėjams ir kokių žaidimų tikėtis?

A. ŠTURMO PILNAI VIRTUALŪS ŽAIDIMAI NETURĖS ANALOGŲ - mūsų žaidimuose rasite galvosūkius, šifrus, dekodavimus. Nors mūsų komanda praeityje yra bandžiusi kurti internetinius protmūšius, šis žaidimas nieko bendro su protmūšiais neturės, nes bus jau įprasto formato. Testavome žaidimo formatą su keletu žaidėjų, naujo formato įvertinimai SUPER (9.5/10).

B. KIEKVIENO MIESTO ŽAIDIMAS BUS SKIRTAS TIK TO MIESTO GYVENTOJAMS - tai reiškia, jog lygiai taip pat, kaip Šturmą buvo kauniečių komandai sunku žaisti Ukmergėje, lygiai taip pat ir Šturmo virtualius žaidimius bus žaisti sunku, jeigu pasirinksite kitą miestą.

C. ŽAIDIME VYRAUS GALVOSŪKIAI, UŽDUOTYS BEI OBJEKTŲ LOKACIJOS ATPAŽINIMAS - šį punktą paaiškinsime truputį plačiau. Turbūt kiekvienas iš Jūsų žinote, kokius galvosūkius gali sugalvoti Šturmo organizatoriai. Virtualiuose žaidimuose galvosūkių bus daug daugiau nei įprastai, tačiau jie bus subalansuoti trijų valandų žaidimų. Kai pabaigsite spręsti užduotį, gausite užuominą apie objektą, t.y jo nuotrauką. Jums reikės atsakyti, kurioje miesto gatvėje jis yra. Tačiau žaidimas sukurtas bus taip, jog privalėsite pirmiausiai prieiti iki galutinės užduoties dalies, o žaidimo sistema neleis aklai spėlioti visų miesto gatvių. Turime sugalvojį šiokią tokią inovaciją, kuri žaidimą padarys įdomų.

D. ŽAIDIMAI YRA PUIKI TRENIRUOTĖ. Jeigu buvote įprastų žaidimų žaidėjas, tokio tipo užduočių fragmentai yra kiekviename žaidime. Tai bus puikiai galimybė pasitikrinti savo užduočių sprendimo įgūdžius, juos pagerinti, nes kiekvieną užduotį po žaidimo paaiškinsime kaip reikėjo spręsti. Taip pat atrasite naujų objektų savo mieste, kuriuos po žaidimo galėsite gyvai susirasti mieste.

E. ŽAIDIMAS TURĖS TOKIUS PAČIUS PRIZUS, KAIP IR ĮPRASTI ŽAIDIMAI. Taip, girdėjote teisingai. Jeigu turėsime pakankamą kiekį komandų, SPECIALŪS PRIZAI KIEKVIENO MIESTO GERIAUSIEMS IR TAURĖS keliaus po žaidimo. Taip pat, kaip jau įprasta, TOP10 kiekvieno miesto žaidėjai gaus įskaitinius taškus, kurie yra reikalingi kovoje dėl pagrindinio prizo. Primename, jog pagrindinio Šturmo prizas (žaidimas tikrai bus realus, ir nukelsime jį, jeigu to reikės) yra net 3000 EURŲ, kuriuos pasidalins trys geriausiai finale pasirodžiusios komandos. TAIP PAT paruošėme specialius prizus, t.y bonusą, jeigu Jūsų mieste susirinktų daugiau negu 100 komandų. Jeigu Jūsų miesto žaidime dalyvaus daugiau negu 100 komandų, pirmos vietos nugalėtojui padovanosime 600 EUR arba naują PS5.

F. PO ŽAIDIMO BUS LYGIAI TOKS PATS ŽAIDIMO APTARIMAS. Po žaidimo visi jungsimės į Youtube kanalą ir žiūrėsime tiesioginę transliaciją ir žaidimo aptarimą. Viskas lygiai taip pat, kaip ir reguliaraus sezono metu. Žaidimo metu lygiai taip pat galėsite bendrauti su kitomis komandomis Šturmo racijos pagalba.

G. EMOCIJOS, AZARTAS IR ĮSIMINTINAS VAKARAS BUS GARANTUOTAS. Mes, Šturmo organizatoriai, geriausiai pažįstame savo dalyvius. Žinome, kaip visus užp*** sėdėti namuose, nekeliauti, netyrinėti. Žinome, kaip visus užp*** ONLINE pramogos, nes kitokių šiuo metu beveik nėra. Tačiau mes tikrai pasistengėme, ir pažadame, jog artimiausiamas žaidimas bus visiškai kitoks. Mes dėjome tikrai daug darbo, kad sukurtume įdomų žaidimo konceptą, kuris būtų įdomus visiems žaidžiantiems žmonėms.

H. Galiausiai, paskutinis punktas. HELP AND SUPPORT. Žaisdami virtualiame žaidime, palaikysite besąlygiškas ir nenutrūkstamas organizatorių pastangas nenutraukti žaidimų. Galbūt kažkam ir bus sunku patikėti, bet virtualūs žaidimai turi visiškai identiškus organizacius kaštus kaip ir realūs žaidimai. Jų nėra mažai, tad prašome kiekvieną dvejojantį ar žaisti - palaikyti Šturmą bei padėti nenutraukti sezono. Už tai tikrai gausite ne vieną KARMOS tašką į savo sąskaitą. O mes už Jūsų palaikymą atsilyginsime tikrai puikiais ir įdomiais žaidimais, prie kurio dirbame net per šventes, be jokių garantijų, kad įtikinsime Jus juose dalyvausite. O tie, kurie sudalyvaus, pažadame, jog tikrai nepasigailėsite. Paruošėme daug siurprizų.

PAŽADAME GERĄ LAIKĄ IR PUIKIĄ PRAMOGĄ, O NE SAUSĄ ONLINE ŽAIDIMĖLĮ. TIKIMĖS, JOG TIE, KURIE DALYVAUJA ŠTURME TIK TAM, KAD PALAKSTYTŲ MIESTE, APSVARSTYS GALIMYBĘ SUDALYVAUTI IR VIRTUALIAME ŽAIDIME.

 

IKI PASIMATYMO, ŠTURMAS NESTOJA! MYLIME VISUS SAVO ŽAIDĖJUS!