Dėmesio! Dėl COVID-19 ir sugriežtinto karantino, Šturmo orientaciniai žaidimai pakeisti į Šturmo virtualius žaidimus, kurie žaidžiami tik būnant namuose. Plačiau apie tai čia.

DALYVAVIMAS ŠTURMO VIRTUALIAME NAMŲ ŽAIDIME

1. Užregistruokite komandą ir nusipirkite bilietus (BILIETUS PARDUODAME TIK INTERNETU)

Norėdami žaisti Šturmo žaidimuose, turite būti užsiregistravę savo komandą Šturmo bilietų sistemoje. Šioje sistemoje galite matyti ateinančius žaidimus, savo rezultatus, keisti komandos duomenis bei įsigyti bilietus.

2. Prieš žaidimą patogiai įsitaisykite prie kompiuterio

Susijunkite su visais savo komandos nariais. Nesvarbu, tai Google Hangouts, Skype, Zoom and Microsoft Teams. 
Patogiai įsitaisykite prie kompiuterio. Tai žaidimas, kurį vienam žaisti bus sunku, tad surinkite kiek įmanoma pagalbos. Žaidimą žaisti rekomenduojame 2-5 žmonėms vienoje komandoje. 

3. Prisijunkite prie žaidimo sistemos ir pradėkite spręsti užduotis

Prieš prasidedant žaidimui, įeikite įeikite į savo mieste vykstantį žaidimą ir pradėkite spręsti užduotis bei kelti atsakymus į prie kiekvienos užduotys esančius laukelius. Kai kur teks įkelti tekstinį atsakymą, kur reikės įkelti nuotrauką. Viskas priklauso nuo užduoties. 
 

Žaidimą pradedame 19:30. Žaidimo sistemą pasieksite paspaudę ant mygtuko žemiau:

Užduočių atlikimo chronologiją kiekviena komanda renkasi pagal save. 

Pilnai žaidimo atmosferai pajausti, rekomenduojame įsijungti Šturmo raciją. Blevyzgos, tarpusavio pagalba ir bendravimas tarp žaidėjų - tai puiki vieta tam daryti. Daugiau apie Šturmo raciją rasite čia. 

DĖMESIO!
Jeigu neveikia žaidimo sistema, įsitikinkite, jog naudojate naujausią savo telefono programinę įrangą bei Google Chrome arba Safari naršyklę (priklausomai nuo telefono gamintojo). Taip pat pastebėjome, jog piratiškai nulaužti ir seniai neatnaujinti telefonai ne visais atvejais atidaro mūsų programą. Prasitestuokite sistemos veikimą iš anksto. SAMSUNG INTERNET NARŠYKLĖ NEVEIKS, tačiau beveik visuose telefonuose yra instaliuota Google Chrome naršyklė.

4. APTARIMAS, APELIACIJOS, APDOVANOJIMAI

Dėmesio! Dėl COVID-19 viruso keičiasi vakarinės dalies tvarka. Maloniai kviečiame visų miestų gyventojus, žiūrėti tiesioginę transliaciją mūsų Youtube kanale. 

 

Gyvas transliacijas ir jų įrašus galite peržiūrėti mūsų Youtube kanale SturmasTV 

Gero dalyvavimo! Jeigu kilo papildomų klausimų, susisiekite su mumis.