top of page

Kas yra Bendruomenės sargai?

Bendruomenės sargai yra Šturmo pramoginių orientavimosi varžybų automobiliais komandos, kurios yra rūpestingai atrinktos organizatorių dėl ilgalaikio dalyvavimo žaidime, taisyklių laikymosi ir pavyzdinio bendravimo su kitomis komandomis bei organizatoriais. Šios komandos savanoriškai sutinka tapti Šturmo bendruomenės sargais.

 

„Bendruomenės sargų“ tikslas yra padėti naujoms komandoms integruotis į žaidimą savo mieste papasakojant joms apie Šturmo žaidimą, taisykles ir atsakant į jų klausimus, kurti bendruomenės jausmą tarp žaidžiančių komandų, palaikyti tvarką susitikimo vietose, padėti organizatoriams su atsiliepimų ir komentarų moderavimu.

 

Bendruomenės sargai prisideda prie bendruomenės kūrimo ir įgyvendina savo pareigas savanoriškai – jie nori puoselėti Šturmo žaidimus bei bendruomenės veiklą. Būtent dėl šios priežasties Šturmo organizatoriai netoleruoja bet kokios neapykantos, nukreiptos prieš mūsų bendruomenės sargus ir kitus žaidėjus.

 

Bendruomenės sargai yra lygiai tokios pat komandos kaip ir Jūs, Komandos su šiuo statusu dalyvauja ir varžosi Šturmo žaidimuose, tačiau neturi jokios prieigos prie užduočių ar informacijos kuri galėtų jiems padėti surinkti daugiau taškų žaidimo metu, negali diskvalifikuoti kitų komandų ar uždrausti joms žaisti.

 

Bendruomenės sargai savanoriškai:

  1. Padeda naujoms komandoms, kurios tik pradeda žaidimą integruotis bei atsakyti į klausimus, jeigu tokių kyla apie Šturmo žaidimus.

  2. Praneša žaidimo organizatoriams apie komandas, pastebėtas akivaizdžiai pažeidžiančias žaidimo taisykles.

  3. Užtikrina gražų bendravimą žaidimų, susirašinėjimų ir tiesioginės transliacijos metu, susirašinėjimuose arba Šturmo racijoje.

  4. Priima savo miestų komandų idėjas bei pasiūlymus ir jas perteikia organizatoriams.

  5. Pasitinka visas komandas atvykusias į rekomenduojamą starto vietą kurioje rinksis komandos pries šturmo žaidimą ir palaiko tvarką susirinkimo vietoje.

 

 

Noriu tapti savanoriu ir prisidėti prie Šturmo bendruomenės plėtros. Ką daryti?

Bendruomenės sargų komandų skaičius yra ribotas. Vienintelis būdas gauti kvietimą tapti bendruomenės sargu - būti pavyzdiniu Šturmo bendruomenės nariu, t.y laikytis žaidimo taisyklių, kurti draugišką ir jaukią atmosferą bei prisidėti prie bendruomenės plėtros. Visos komandos, kurios elgiasi gražiai nelieka nepastebėtos. Nėra įmanoma „pasiprašyti“ arba teikti paraišką tapti bendruomenės sargu – Šturmo organizatoriai per ilgus žaidimo metus vertina komandų lojalumą, pavyzdingą elgesį indėlį į bendruomenę ir projekto žinomumą, žaidimo taisyklių laikymąsi, komandos aktyvumą bei iniciatyvumą. Būkite pavyzdys kitiems, koks turi būti Šturmo žaidėjas ir vieną dieną pasiūlysime bendruomenės sargu tapti Jūsų komandai.

bottom of page