DALYVAVIMAS ŠTURMO ORIENTAVIMOSI VARŽYBOSE (MINI INSTRUKCIJA)

1. Užregistruokite komandą ir nusipirkite bilietus (BILIETUS PARDUODAME TIK INTERNETU)

Norėdami žaisti Šturmo žaidimuose, turite būti užsiregistravę savo komandą Šturmo bilietų sistemoje. Šioje sistemoje galite matyti ateinančius renginius, savo rezultatus, keisti komandos duomenis bei įsigyti bilietus.

Jeigu dar svarstote, apie galimybę dalyvauti Šturme, nes niekada dalyvauti neteko - skaitykite čia.

2. Perskaitykite taisykles

Nors Šturmas ir yra nėra labai sudėtingas žaidimas, jame yra taisyklių. Šturmo žaidime taisyklių išmanymas gali tapti lemiamu dalyku siekiant pergalės. Taip pat pažymime, jog šiuo metu esantis karantinas yra pakeitęs žaidimo tvarką ir yra įvesta papildomų taisyklių.

Prieš žaidžiant, tiesiog privaloma kiekvienam ekipažo nariui perskaityti taisykles, nes yra daugybė atvejų, kada prastas taisyklių išmanymas arba vadovavimasis savo sugalvotomis tariamomis taisyklėmis baigėsi visų užduočių neigiamų įvertinimu. Taisykles perskaityti ir suprasti užtruks tik 10 minučių, tad nepatingėkite ir skirkite laiko tam, kas yra svarbu. 

3. Startininės pozicijos užėmimas

Mūsų varžybas galite pradėti kur tik norite. Tai Jūsų komandos strategijos klausimas. 

4. VARŽYBŲ STARTAS IR UŽDUOČIŲ SPRENDIMAS

Jeigu esate siuntęs draugui nuotrauką per telefoną - mokėsite ją atsiųsti ir mums. Jums reikės tik užsiregistruoti prie mūsų bilietų pirkimo sistemos. Užsiregistravus, žaidimo metu įeikite į savo mieste vykstantį žaidimą ir kelkite atsakymus į prie kiekvienos užduotys esančius laukelius.
 

Žaidimą pradedame 19:30. Žaidimo sistemą pasieksite paspaudę ant mygtuko žemiau:

Užduočių atlikimo chronologiją kiekviena komanda renkasi pagal save. 

Pilnai žaidimo atmosferai pajausti, rekomenduojame įsijungti Šturmo raciją. Blevyzgos, tarpusavio pagalba ir bendravimas tarp žaidėjų - tai puiki vieta tam daryti. Daugiau apie Šturmo raciją rasite čia. 

DĖMESIO!
Jeigu neveikia žaidimo sistema, įsitikinkite, jog naudojate naujausią savo telefono programinę įrangą bei Google Chrome arba Safari naršyklę (priklausomai nuo telefono gamintojo). Taip pat pastebėjome, jog piratiškai nulaužti ir seniai neatnaujinti telefonai ne visais atvejais atidaro mūsų programą. Prasitestuokite sistemos veikimą iš anksto. SAMSUNG INTERNET NARŠYKLĖ NEVEIKS, tačiau beveik visuose telefonuose yra instaliuota Google Chrome naršyklė.

5. APTARIMAS, APELIACIJOS, APDOVANOJIMAI

Dėmesio! Dėl COVID-19 viruso keičiasi vakarinės dalies tvarka. Maloniai kviečiame visų miestų gyventojus, žiūrėti tiesioginę transliaciją mūsų Youtube kanale. 

 

Gyvas transliacijas ir jų įrašus galite peržiūrėti mūsų Youtube kanale SturmasTV 

Gero dalyvavimo! Jeigu kilo papildomų klausimų, susisiekite su mumis.