Šturmo orientavimosi varžybų automobiliais taisyklės

 

 1. Komanda privalo būti susimokėjus ekipažo dalyvavimo mokestį. 
 2. Visose nuotraukose turi būti matomas vienas ir tas pats žmogus iš komandos, nebent kitaip prašo užduotis. Žaidimo metu asmuo negali būti keičiamas savarankiškai. Tai galima padaryti tik su organizatorių patvirtinimu. Komandos nario keitimu atveju nebegalima įkelti nuotraukų su senuoju asmeniu, taip pat privalo būti pasirūpinta nauju, specialiai Jūsų komandai sugalvotu nulinės užduoties daiktu, kurį laikysite rankose. 
 3. Visose varžybose privalote įvykdyti nulinės užduoties reikalavimus. Ši užduotis privalo būti įvykdyta kiekvienoje nuotraukoje. Dažniausiai, tai bus komandos fotografija su tam tikru daiktu arba tam tikri rankų gestai. Esant nulinei užduočiai atidžiai ją perskaitykite, nes jos neįvykdžius galime neužskaityti nė vienos užduoties.

 4. Organizatoriai vertina tik tai į žaidimo metu naudojamą sistemą laiku įkeltas nuotraukas. Nuotraukų vertinimai po žaidimo iš mobiliojo telefono negalimi. Taip pat pažymime, jog organizatoriai ir vertintojai neturi galimybės rankiniu būdu pridėti komandoms atsakymų, o tai reiškia, jog yra vertinamos tik įkeltos užduotys. Prašome atsakingai kelti nuotraukas bei kelis kartus pasitikrinti, ar nuotrauka tikrai įsikėlė.

 5. Kiekviena komanda žaidimo metu privalo laikytis šalyje galiojančių kelių eismo taisyklių. Organizatoriai neatsako už renginio dalyvių sukeltus eismo įvykius ir eismo saugos pažeidimus. Atminkite, jog svarbiausia saugumas!

 6. ​Draudžiama bandyti sunaikinti, sulaužyti, plėšyti objektus naudojamus žaidime.

 7. Draudžiama sekti kitas komandas ir sąmoningai kartoti jų veiksmus, pačiai komandai nesprendžiant užduoties.

 8. Draudžiama piktybiškai kenkti kitai komandai pasiekti gerų rezultatų orientavimosi varžybose. Šturmo žaidėjai yra bendruomenė, ir pakliuvus į pavojingą situaciją privalome padėti vieni kitiems. 

 9. Draudžiama teikti apeliacijas po žaidimo be priežasties. Kiekvienai komandai priklauso iki 5 apeliacijų.

 10. Orientavimosi varžybų prizai yra atiduodami tik renginio vakarą - jeigu išėjote ankščiau laiko, teisę į prizus prarandate.

 11. Komandų atsakymų vertinimas yra neginčijamas. Organizatoriai pasilieka apeliacijų metu pakeisti rezultatus, priklausomai nuo apeliacijų vertinimo metu priimtų sprendimų. Pažymime, jog organizatoriai visada siekia ir vadovaujausi sąžiningumo kriterijais, kuriais siekiama visiems žaidėjams vienodų sąlygų. 

 12. Jei užduotyje nurodyta nusifotografuoti prie konkretaus objekto, vertinimo metu tinkamai įvykdyta ir užskaityta užduotis bus tik tuo atveju, jei nuotraukoje bus matomas pats objektas, o ne jo piešinys, atvaizdas kompiuteryje ar telefone, nuotrauka ar panašiai.

 13. Nepilnai atlikta užduotis laikoma neįvykdyta.

 14. Draudžiama trukdyti organizatorių naudojamų sistemų darbui, puslapiams ir kt. priemonės, kurios yra naudojamos žaidimų metu.

 15. Jeigu atsitiktų taip, kad žaidimo metu objekto nėra (jis yra pašalintas, patrauktas, sugadintas), žaidimo sistemoje prie atsakymo įkėlimo paspauskite mygtuką MINA. Jeigu nė vienas dalyvis iš miesto nesuras šio objekto, Jums užduotis bus užskaityta. Jeigu objektas yra sugadinimas, gali būti pritaikoma išimtis ir taškai skaičiuojami pagal organizatorių nutarimą.

Nuobaudos už taisyklių pažeidimus

Atsižvelgiant į nusižengimo pobūdį, dalyviams gali būti skirtos šios baudos:

 • Užduočių neigiamas įvertinimas

 • Diskvalifikacija

 • Uždraudimas dalyvauti varžybose organizatorių nustatytam laikui

 • Piniginė bauda

 • Pažeidus 14 numeriu pažymėta taisyklę pasiliekame teisę kreiptis į teisėsaugos institucijas priklausomai nuo pažeidimo pobūdžio.

 

Linkime gerų varžybų! Visada draugiškai žiūrime į žaidėjus ir tikimės, jog visos varžybos praeis sklandžiai.

2017-2020 © ŠTURMAS. Visos teisės saugomos.
Naudodamiesi šia svetaine ir dalyvaudami renginiuose sutinkate su mūsų paslaugų teikimo sąlygomis.