top of page

Privačios orientacinės varžybos automobiliais „Šturmas“ kolektyvams

„Šturmo“ orientavimosi žaidimas automobiliais – tai unikali proga suteikti visiškai kitokią patirtį darbo kolektyvams, organizacijų nariams, gimtadienio, bernvakario, mergvakario dalyviams ar bet kokiai kitai žmonių grupei. „Šturmo“ žaidimo metu komandos ne tik praleis išskirtinai smagų laiką bei sustiprins tarpusavio ryšius, bet ir išmoks dirbti komandoje bei siekti bendrų tikslų ir rezultatų. Šis žaidimas tiks ir jau gerai vienas kitą pažįstantiems, ir matantiems vienas kitą pirmą kartą.

 

Jūsų lauks intriguojančios užduotys, kuriose pasireikšti galimybę turės kiekvienas dalyvis. Nuo istorijos žinių iki šių dienų aktualijų, nuo meninių iki mokslinių užduočių – būkite pasiruošę atrasti, tai, ko nežinojote ir patirti visą puokštę emocijų: nuo džiaugsmo, jaudulio ir adrenalino, iki įtampos ir sveikos konkurencijos.

 

Žaidime dalyvaujantiems kolektyvams galimybės pasirodyti geriausiai ir laimėti – vienodos, nes visoms komandoms tuo pačiu metu pateikiame visiškai identiškas užduotis. Tad laimėjimas priklausys nuo gero komandinio darbo, greičio sprendžiant užduotis ir logiškiausiai sudėlioto maršruto.

 

Puikiai suprantame, kad visi klientai, organizacijos ar kolektyvai yra išskirtiniai, turintys savo asmeninių lūkesčių ir poreikių, būtent todėl žaidimus kuriame individualiai, atsižvelgdami į kliento specifiką bei pageidavimus. Užduotis pritaikome pagal jūsų pageidavimus, potencialių dalyvių amžių, išsilavinimą, veiklos kryptį, fizinį ir psichologinį pasiruošimą.

Atsižvelgdami į tai, kad klientų draugų grupėse bei įmonių kolektyvuose daugėja žmonių iš kitų šalių, pramogą pagal Jūsų poreikius bei pageidavimus taip pat galime paruošti ir anglų kalba. Tai bus ne tik gera proga visam kolektyvui lavinti anglų kalbos žinias, bet ir puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kolegas ar draugus iš kitų šalių unikaliu būdu supažindinti su Lietuvos kraštovaizdžiu bei architektūra, o jaudulys bei adrenalinas suteiks nepamirštamų įspūdžių, kurie išliks ilgam.

 

Atsakomybė, aukščiausia kokybė ir profesionalumas – tai trys dedamosios, kurių dėka jūsų kompanijai sukursime žaidimą, pranokstantį bet kokį iki tol žaistą pramoginį žaidimą. Esame sukūrę daugiau nei 1000 viešų žaidimų, o mumis pasitiki didžiausios ir pažangiausios įmonės Lietuvoje.

bottom of page